akerscandlecottage.com

dzieci

Modne fototapety

Modne fototapety

Czasami czujemy nieodpartą pokusę by ”odświeżyć” nasze mieszkanie. Zwłaszcza wiosenną porą. Za oknem nowe, weselsze pejzaże, wszędzie czuć wiosnę, a my nie możemy usiedzieć w miejscu. Pole do popisu mamy ogromne, bo wiosna sprzyja eksperymentowaniu oraz zabawie.

Może zacznijmy od…ścian. Nowy kolor? To takie banalne|. Fotografie w ramkach? To już było. Może coś bardziej oryginalnego? Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie remontu, dobrym pomysłem będzie oprawienie ciekawej tapety w sztukaterię. Mimo wszystko całkowicie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, zrobi fototapeta na całą ścianę!

Fototapety z powodzeniem można zastosować w pokojach dziecięcych, efekt bez wątpienia będzie wspaniały

Fototapety z powodzeniem można zastosować w pokojach dziecięcych, efekt bez wątpienia będzie wspaniały

Obecnie wiele uwagi zwraca się, żeby aranżować piękne oraz funkcjonalne mieszkania. Robi się wszystko, żeby stworzone wnętrze było piękne oraz przyjemne w odbiorze, dzięki temu lepiej się wewnątrz przebywa oraz czuje. Bardzo istotnym elementem wykończeniowym okazują się pokrycia ścian. W tej kwestii stosuje się takie artykuły jak farby, panele ścienne, tapety i fototapety. Te ostatnie można z powodzeniem zastosować w salonach, kuchniach oraz sypialniach, także dziecięcych.