akerscandlecottage.com

Druk

Obraz, jako idealny prezent dla bliskiej osoby

Obraz, jako idealny prezent dla bliskiej osoby

Obrazy w przeszłości pełniły funkcję fotografii. Osoby dosyć bogate, stać było by co jakiś czas zamawiać własne portrety czy portrety rodzinne u cenionych malarzy, jakie następnie zdobiły ściany domostw. Biedniejsi ludzie nie mieli jednak takiej możliwości. Współcześnie, zdjęcia są już tak dostępne, że po okresowym zaniku, obrazy stają się kolejny raz dosyć popularne. Niemniej wykonanie portretu dalej jest dość kosztownym posunięciem, przede wszystkim dla osób, których talent jest ceniony w środowisku. Rozwiązaniem mogą stać się drukowane obrazy, które stanowią rzeczywiście dosyć interesujący pomysł np. na prezent.
Tapety w wystroju  wnętrz

Tapety w wystroju wnętrz

Fototapety w dzisiejszych czasach są niezwykle popularnym sposobem na zmianę aranżacji domu, biura czy sklepu.To nowoczesna, ciekawa i trwała forma dekorowania ścian. Dzięki zaawansowanej technologii druku można przyozdobić ścianę w dowolny sposób – poprzez wybór fototapety z dostępnych motywów albo decydując się na tapety ścienne z własnego zdjęcia.
Czy jesteśmy skazani na dominującą rolę cyfrowych publikacji? Jak to będzie wyglądać w przyszłości?

Czy jesteśmy skazani na dominującą rolę cyfrowych publikacji? Jak to będzie wyglądać w przyszłości?

Czy to faktycznie prawda, że kończy się epoka druku, a zaczyna era cyfrowa? Patrząc na sytuację na rynku tradycyjnej książki, biorąc pod uwagę rozwój technologii możemy domniemywać, iż coś się faktycznie dzieje. Już teraz jest tyle nośników, które zastępują lekturę tradycyjnej książki, iż niektórym istotnie na porządku dziennym zdaje się, iż tradycyjna książka jest zbędna.