akerscandlecottage.com

Dlaczego gry mmorpg są tak bardzo popularne?

Dlaczego gry mmorpg są tak bardzo popularne?

Dlaczego gry mmorpg są tak bardzo popularne?

Świat sieci po brzegi przeładowany jest różnorodnymi portalami, od naukowych aż po rozrywkowe. Tylko jakie rozrywki jesteśmy w stanie tam znaleźć. Podstawowymi zostały gry, które dzielą się na kilka kategorii w szczególności na strategiczne, planszowe, karciane bądź inne.

url

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Z tych wszystkich rodzai najlepszą renomą cieszą się gry strategiczne. Jak sama kategoria oznacza, należy przyjąć podobną taktykę czy strategię, żeby zwyciężyć. Niejeden grający musi ukazać się jak najlepszym przywódcą. Przykładem danych gier jest zdecydowanie GoodGame Empire. W tej grze jesteśmy przeniesieni w średniowieczny świat, w jakim do naszego zadania należy zostać dobrym, potężnym władcą. Jak w niejednej grze, rozpoczynamy tak naprawdę od zera, posiadając tylko zamek i kilka zasobów. Z upływem czasu rozbudowujemy swoje posiadłości, udajemy się na bitwy a przy tym trzeba bronić swoich zdobytych zasobów.

Najpierw powinniśmy rozbudować budynki, jakie produkują nam w surowce, których z kolei wykorzystujemy do powiększenia kolejnych budynków jak i wytworzenia armii. I w ten sposób staramy się jak najpewniej umacniać swoją posadę w świecie. Należy też szukać sobie sojuszników, tak abyśmy razem chronili swoich posiadłości, swoich dóbr a przy tym wzrastali w moc pośród jakichkolwiek sojuszy w świecie. W pierwotnym etapie gry przymierza nie są tak znaczące, jednakże razem z działalnością swojego królestwa pozyskanie wsparcia jest formalnie jedną możliwością przeżycia.

Gra komputerowa

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Szczegół łączący gry strategiczne to koncepcja wg, którego napisane zostały gry. I właśnie na podstawie koncepcji napisane są gry MMORPG (więcej znajdziesz tutaj).

Ten odnośnik (http://www.touchofart.eu/galeria/Stanislaw-Mlodozeniec/) kieruje do niezwykle atrakcyjnej witryny, która posiada równie fascynujące informacje na opisywany temat.

W tego rodzaju grach to my sami wybieramy sobie istotę i ją rysujemy. Przeważnie na początku wybieramy sobie jedną z paru udostępnionych postaci. Następnie pozyskujemy doświadczenie poprzez wykonywanie poleceń, pojedynków z innymi graczami, bądź wyprawy na wyjątkowo trudne potwory. Cały czas staramy się polepszać swój sprzęt oraz szlifować swoją postać. Również w grach typu MMORPG musimy utworzyć klan, sojusz oraz szukać pomocy w innych graczach. Gry mmorpg jest to jeden z najpopularniejszych rodzai gier na świecie. Według statystyk z 2014 roku w ten rodzaj gier na świecie grało co najmniej 70 milionów osób.