akerscandlecottage.com

design

Pomysły na zaaranżowanie strefy kominkowej

Pomysły na zaaranżowanie strefy kominkowej

Właściwa aranżacja strefy kominkowej wpłynie na komfortowe korzystanie z paleniska, a jednocześnie wyeksponuje wyjątkowy charakter takiego wyposażenia, budując pomieszczeniu atmosferę ciepła i przytulności. Najczęściej kominek zlokalizowany jest w środkowej części salonu, jaki stanowi strefę rodzinnego życia. Ale to nie jedyny możliwy sposób na zaaranżowanie kominka.
Optymalne meble dla mieszkań posiadających unowocześniony design.

Optymalne meble dla mieszkań posiadających unowocześniony design.

Optymalne wyposażenie meblowe dla budynków mieszkalnych mających modernistyczny design to tego rodzaju umeblowanie, po jakim natychmiastowo da się zauważyć, iż pozostaje niebanalne a także iż w żadnej mierze nie można w nim znaleźć odwołań do powiązanych z tradycją trendów. Z tego powodu, w momencie, w jakim ktokolwiek rozstrzygnie na to, by należące do siebie lokum urządzić w tym stylu, należy rozważać o fakcie, że naprawdę całość powinno pozostawać w tym punkcie dopilnowane.
Designerski wystrój wnętrz

Designerski wystrój wnętrz

Niedawno pewna artystka pokazała swoją długoletnią pracę fotograficzną, w której ukazuje, jak są urządzone mieszkania przeciętnych obywateli Polski. Mimo faktu, że to już dwie dekady upłynęły od końca PRLu, w mieszkaniach ciągle przeważają siermiężne meblościanki. Umeblowanie pokojowe jest nabywane przeważnie dla komfortu, estetyka ciągle pozostaje sprawą mniej istotną. Meble design można napotkać przeważnie w czterech kątach urządzonych przez ludzi młodych i zasobniejszych.