akerscandlecottage.com

dekorowanie

W jaki sposób ozdobić kościół na ślub?

W jaki sposób ozdobić kościół na ślub?

Ślub to wydarzenie niezwykle ważne dla narzeczonych. Oczekują na nie od momentu oświadczyn, zaś niektóre dziewczynki marzą o zamążpójściu już od najmłodszych lat. Na klimat ślubu oczywiście mają wpływ dekoracje – zarówno na sali, jak również w kościele, w jakim młodzi wypowiadają najważniejszą dla nich przysięgę.
Jak urządzić funkcjonalnie sypialnię i pokój dla dziecka?

Jak urządzić funkcjonalnie sypialnię i pokój dla dziecka?

Jednym z najczęściej wybieranych stylów do wykańczania i urządzania wnętrz jest styl nowoczesny. Co interesujące, w każdym czasie ta nowoczesność jest pojmowana w inny sposób i przewiduje inne elementy. To, co mogło być nowoczesne dwie dekady temu, na dzień dzisiejszy nie ma z tym stylem nic wspólnego. Wypływa to z bardzo dynamicznego rozwoju różnorodnych technologii, a także z gwałtownymi zmianami panujących mód, także jeśli chodzi o urządzanie i wyposażenie pomieszczeń.
Scrapbooking i Decoupage – pełne tajemnic, ciekawe techniki zdobienia

Scrapbooking i Decoupage – pełne tajemnic, ciekawe techniki zdobienia

Dziś znanych jest sporo rozmaitych technik, biorąc pod uwagę wykonywanie ozdób i wzornictwa generalnie. Decoupage, dzięki swoim dużym możliwościom i opcjom dopasowywania się w panujące trendy, zyskał – jako metoda zdobienia – rzeszę miłośniczek. Technika ta znana jest też pod nazwą technika serwetkowa. Już od dłuższego czasu metoda ta cieszy się na rynku dużą popularnością, a coraz więcej osób stawia na zaopatrzenie się w instruktaże oraz wykonywanie pięknych, pełnych oryginalności ozdób na własną rękę.