akerscandlecottage.com

dekoracja

Urządzanie akwarium. Przeczytaj rady naszych fachowców

Urządzanie akwarium. Przeczytaj rady naszych fachowców

Akwarium to dobry sposób na to, by posiadać w mieszkaniu zwierzęta małe, niewymagające aż tak starannej uwagi jak na przykład ssaki. O ryby powinno się oczywiście w odpowiedni sposób dbać, jednak czas poświęcany na to jest dużo krótszy niż na przykład czas, który należy poświęcić na wyprowadzanie psa na spacer.
Lampy do salonu

Lampy do salonu

Dzisiejszy salon w wielu przypadkach pełni sporo licznych funkcji (rola relaksacyjna, role jadalni), z owej przyczyny tak znaczące jest oświetlenie pokoju dziennego, które spełni najlepiej tak funkcję praktyczną jak także zadania dekoracyjne. Za pomocą przeróżnego oświetlenia pokoju dziennego bowiem możemy: wydobyć poniektóre strefy, zaakcentować jego atuty, zamaskować niedociągnięcia albo też przekształcić proporcje.
Powiększ wnętrze fototapetą

Powiększ wnętrze fototapetą

Aranżacja niewielkiego mieszkania jest trudnym zadaniem. Stosując niezawiłe sztuczki, można w dostatecznie nietrudny sposób optycznie zmienić proporcje pomieszczeń. Pośród przetestowanych metod największym uznaniem cieszą się zestawienia kolorystyczne, jasnych i czarnych odcieni lub użycie powierzchni odbijających takich jak lustra lub powierzchnie lśniące.