akerscandlecottage.com

czyszczenie

Jesienne wyzwania – a więc profesjonalne sprzątanie biur i domów

Jesienne wyzwania – a więc profesjonalne sprzątanie biur i domów

Rok powoli przybliża się do końca. Jest początek jesieni. To dla firm sprzątających okres bardzo trudny, ale i zarazem jest to czas „żniw”. Aura albowiem sprzyja intensywnym robotom porządkowym. Złota, polska jesień jest ostatnim czasem żeby dokonać robót pielęgnacyjnych firmowego trawnika, przyciąć go po raz ostatni przed przymrozkami, schować w bezpieczne miejsce wrażliwe rośliny ozdobne. Do tegoż dochodzi dodatkowo powszednie porządkowanie biur. Utrzymanie higieny w tym czasie jest prawdziwym wyzwaniem. Ze względu na słotę i wiatr trzeba naprawdę nerwów ze stali a także dużej kondycji fizycznej. Przy bardzo mokrej aurze nawet specjalistyczne machiny polerujące miewają problemy z dotrzymaniem kroku aurze.
Współczesny design – sprawdź, czy pasuje do twojego mieszkania

Współczesny design – sprawdź, czy pasuje do twojego mieszkania

Nowoczesny, minimalistyczny styl aranżacji wnętrz robi się coraz modniejszy. Już nie tylko w wielkich budynkach korporacji, ale również w naszych własnych mieszkaniach używa się do wykańczania wnętrz materiały takie jak aluminium czy szkło. Nikt już nie dziwi się widząc proste betonowe kolumny we wnętrzach, zwłaszcza jeżeli są to mieszkania typu loft, do których idealnie pasuje tego rodzaju przemysłowy styl wystroju. Także „zwyczajne” mieszkanie w bloku można całkowicie odmienić wykorzystując tego rodzaju stylistykę.
Jak utrzymać porządek w pokoju z kominkiem?

Jak utrzymać porządek w pokoju z kominkiem?

Posiadanie domku z ogrodem ma swoje zalety. Ogródek jest głównym zaletą dla kogoś kto się przeprowadził z mieszkanka w bloku do własnego domu. Dotychczas pragnąc sobie wypocząć na łonie natury, musiał taki ktoś wybrać się do parku miejskiego zahaczając o kawiarnię nieopodal. Moja ulubiona to taka, w której jest kominek. Za każdym razem zastanawiało mnie w jaki sposób utrzymuje się ład w takim pomieszczeniu. Minęło trochę czasu i sam stanąłem przed powyższym szkopułem.