akerscandlecottage.com

Barek na alkohol – a więc w jaki sposób zadziwić gości?

Barek na alkohol – a więc w jaki sposób zadziwić gości?

Barek na alkohol – a więc w jaki sposób zadziwić gości?

Spotkaniom ze przyjaciółmi oraz najbliższymi nieraz towarzyszy alkohol. Z tego powodu powinno się zaprojektować miejsce jego trzymania – najlepiej nienasłonecznione.

sklepowy barek na alkohol

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
W jednym z mieszkań w jakich mieszkałam podróżując po Polsce był niezmiernie oryginalnie zrobiony funkcjonalny barek na alkohol.

Jeśli chcesz zdobyć inne dane na opisywane zagadnienie, to przydatne do tego będą przydatne wpisy, które znajdziesz tutaj. Zobacz to!

Lustrzana ścianka z miała kilkanaście przegródek z wieloma trunkami dosłownie z całego świata! U dołu zaś była dwudrzwiowa okazała szafka z półkami na szkło – literatki, kieliszki, lampki! Z przodu wystawał wysoki stół (pod spodem była kolejna szafka) z dwoma barmańskimi krzesłami. Całość w drzewie z dębu, a każda ze szklanych przegródek podświetlana halogenową lampką.

Na powyższą wersję mogą sobie mimo to pozwolić zaledwie rodziny mające odpowiednią przestrzenią domu i bogatym budżetem. Co w przypadku, gdy nie posiadamy aż takich możliwości lokalowych oraz finansowych? Na szczęście mamy wciąż co najmniej dwie atrakcyjne opcje. Pierwszą z nich stanowi niewysoki barek na kółkach – znajdziemy przynajmniej jego parę opcje. Pierwsza to kształt podwójnego stoliczka kawowego. Na górze możemy wobec tego postawiać nasze trunki, a na niższej półce będziemy trzymać kieliszki.

Druga postać to zamknięta szafka w oryginalnym wyglądzie – tu mamy dużo rozlicznych możliwości do doboru – widziałam beczułki, gitary, globusy, księgi bądź miniaturowe stojące zegary. W środku wolno znaleźć – zależnie od okazałości – dwie półeczki z modyfikowaną wysokością. Jest to o tyle pożyteczne możliwość, iż na co dzień przypuszczalnie barek stać całkowicie z boku, i w czasie przyjacielskiego zjazdu służyć jako dodatkowy miniaturowy stoliczek.

Ciekawi Cię mieszczący się w tym portalu materiał? Kliknij zatem poza tym tutaj i przeczytaj więcej info wina czerwone półsłodkie na opisywany temat.

Najprostszy barek na alkohol to jedna z szafek w meblościance, która otwierana jest leżąco – wynajdziemy w niej zwykle jedną wysoką półkę a także dwie niższe.Jest z pewnością alternatywą w najwyższym stopniu ekonomiczną w kwestii zajmowanego miejsca.