akerscandlecottage.com

artysta

Jak rozwijać zdolności artystyczne? Dlaczego warto uczestniczyć w artystycznych kursach?

Jak rozwijać zdolności artystyczne? Dlaczego warto uczestniczyć w artystycznych kursach?

Posiadając cudowne uzdolnienia dosłownie grzechem byłoby ich nie wykorzystać. Osoby, które wyróżniają się świetnym głosem, umiejętnościami plastycznymi, czy rytmicznymi zdecydowanie powinny zapisać się na specjalne warsztaty, w czasie których doświadczeni artyści dzielą się z uczestnikami niezbędnymi radami. Zajęcia artystyczne cieszą się wielkim zainteresowaniem pośród dzieci, jednak dorośli i osoby starsze także często decydują się na udział w interesujących kursach.
Porywające serce obrazy – poradnik dla koneserów sztuki

Porywające serce obrazy – poradnik dla koneserów sztuki

W świecie, w którym ciągle trzeba za czymś gonić, coś osiągać i zdobywać, wielu z nas nie umie czy nie może znaleźć chwili na wyrwanie się z okowów codzienności i zwrócenie uwagi na harmonię i piękno. Ucztę dla zmysłów zapewnia nie tylko relaksująca muzyka, ale także podziwianie fascynujących widoków, w tym również tych sztucznie tworzonych, prezentowanych na obrazach. Kiedy ostatnio odwiedziłeś galerię, aby pooglądać cudowne obrazy malowane przez współczesnych artystów lub wybitnych malarzy popularnych od dawna? Może czas to zmienić…
Świąteczne zakupy

Świąteczne zakupy

Zbliża się gwiazdka, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdą Państwo mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla najmłodszych proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny prezent dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.