akerscandlecottage.com

Aranżowanie

W momencie, jeśli chcesz rzeczywiście opłacalnie sprzedać dom, postaw na home staging

W momencie, jeśli chcesz rzeczywiście opłacalnie sprzedać dom, postaw na home staging

Dla osób, które chcą sprzedać posiadane mieszkanie czy inny lokal, bardzo ważne jest otrzymanie jak najlepszych warunków finansowych, ponieważ wiąże się to z równie wielkim czystym zyskiem. Jednakże czasem zdarza się tak, że opublikowane ogłoszenie nie budzi zainteresowania kupujących, albo proponują oni cenę, która wcale nie satysfakcjonuje sprzedającego.
Oryginalne pomysły z wykorzystaniem fototapety

Oryginalne pomysły z wykorzystaniem fototapety

Jesteś indywidualistą, któremu nie podoba się robienie tego co inni od niego chcą? Albo jesteś osobą z dużą wyobraźnią oraz wciąż masz jakieś pomysły? Dodatkowo posiadasz duszę artysty, zaś w domu lub mieszkaniu posiadasz mnóstwo zrobionych przez siebie przedmiotów, lub narysowanych samodzielnie obrazów? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to ten artykuł jest o tobie i dla ciebie.
Motywem tego artykułu będzie omówienie różnorakich aranżacji salonów przy użyciu fototapet, dodatkowo w zależności od typu twej osobowości.
Sztuka dekorowania mieszkań

Sztuka dekorowania mieszkań

Uwielbiamy urządzać nasze mieszkania. Tym bardziej, że od dłuższego czasu mamy wielki wybór różnego rodzaju mebli oraz elementów ozdobnych. W końcu obudzono nas z tego okropnegokoszmaru, jakim był panujący w naszym kraju ustrój socjalistyczny. Wtedy jedynie wybrani byli w stanie sobie pozwolić na stylowe wnętrze. Przeciętni zjadacze chleba byli niestety zmuszeni wybierać to, co było dostępne. Kupowało się zatem towar, który akurat znajdował się w sklepach i nie wybrzydzało się. Z tego powodu, wielka ilość mieszkań wyglądała tak samo: identyczne meble, te same dekoracje. Własny styl był zdeptany przez okrutną rzeczywistość.