akerscandlecottage.com

aranżacje

Oryginalne mieszkanie w  kamienicy

Oryginalne mieszkanie w kamienicy

Wiekowe kamienice w dużych miejscowościach w Polsce zachwycają mnie. Totalnie bym chciała odnaleźć w którejś z nich kiedyś swoje mieszkanko. Faktem jest to, że marzenia są po to, by je realizować. A dziś u mnie oryginalny temat – aranżacja mieszkania w kamienicy.
Czemu z niedużymi łazienkami taka ilość problemów przy projektowaniu, jak się rozsądnie za to zabrać.

Czemu z niedużymi łazienkami taka ilość problemów przy projektowaniu, jak się rozsądnie za to zabrać.

W wielu mieszkaniach i domach łazienka nie ma oszałamiających wymiarów. Niestety architekci często oszczędzają na jej powierzchni, a przecież jest to jedno z najistotniejszych miejsc w domu i powinno być funkcjonalne i w miarę wygodne. Cechowało się tym zwłaszcza starsze budownictwo, lecz obecnie także w niejednym przypadku łazienka jest znacznie mniejsza niż być powinna.
Najfajniejszy pomysł na ściany w czarnym kolorze

Najfajniejszy pomysł na ściany w czarnym kolorze

Projektanci mieszkań z powodzeniem przywieźli do Polski modę na czarne ściany w mieszkaniu. Sama zastanawiam się nadpozostawieniem skrawka ściany w kuchni w czarnym kolorze – byłoby to miejsce do pisania wiadomości dla pozostałych mieszkańców. Wnętrza z czarnymi ścianami prezentują się niezwykle oryginalnie i wcale nie stanowią ponurych nor.
Rewolucje w Twojej kuchni

Rewolucje w Twojej kuchni

Co są w stanie zaproponować teraz projektujący projektanci wnętrz, jeśli chodzi o niesamowicie ciekawe projekty łazienki? Szczególnie całkowity profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Najlepsze propozycje, które ciągle są przez firmę dopracowywane, to opcja warta spróbowania. Doświadczeni eksperci mogą doskonale dobrać wystrój do Twojej łazienki, gdyż ich duże zasoby wiedzy i możliwości są bezgraniczne. Warto zdecydować się już dzisiaj.