akerscandlecottage.com
Oświetlenie rodzaju LED

Oświetlenie rodzaju LED

Pewnie każdy doskonale zna oświetlenie rodzaju LED. Kiedyś żarówki ledowe były wykorzystywane głównie w elektronice. Najczęściej malutkie punkciki diod były używane jako kontrolki w różnego typu urządzeniach elektrycznych. Wtedy zawsze miały kolor zielony Jeśli jednak zmieni się ich barwę na biały oraz nieco zwiększy moc wytwarzanego przez nie światła, mogą być używane jako zwykłe źródło światła.
Jak dobrze segregować śmieci?

Jak dobrze segregować śmieci?

W zeszłych latach byliśmy świadkami rosnącego znaczenia działań ekologicznych w naszym kraju. Troska o środowisko stała się w pewnym sensie obowiązkiem każdego obywatela, który musi zostać obowiązkowo zrealizowany. Pewne rozwiązania zostały zarówno nazwane w drodze ustaw, w następstwie tego ich nieprzestrzeganie może być dla nas nadzwyczaj dotkliwe.
Światła ledowe na ulicach – czy to jest zaprojektowane

Światła ledowe na ulicach – czy to jest zaprojektowane

Dawniej przemierzało się świat bez elektryczności. Ludzie jakoś dawali sobie radę. Ale obecnie mamy elektryczności i mamy oświetlone ulice, po których jeżdżą uczestnicy ruchu. Mają oni również odpowiednie oświetlenie. Nie chodzi tu jedynie o oświetlenie, w które wyposażone są ich pojazdy, a o wymienione już oświetlenie przy drogach.